Referencie klientov, ktorí investovali peniaze do zlata

Vzhľadom na citlivosť témy, na požiadanie klientov, uvádzam len iniciály ich mien (... podobne ako spovedné tajomstvo) 🙂

Ak by ste mali ešte nejaké otázky, na nasledovnom odkaze nájdete odpovede na najčastejšie otázky ohľadom investovania do zlata.

 

Investoval som do zlata asi pred 4 rokmi cez p.Kováča. Hovoril mi, že tehličky mám v rakúskej banke. Veľmi som mu neveril, ale ma presvedčil. Žena do mňa začala tento rok vŕtať, že platím poplatok za trezor, a zlato som ani nevidel. Pre kľud v rodine, som sa obrátil na p.Kováča, že chcem mať zlato doma. Do týždňa dohodol termín v banke vo Viedni. Prišli sme do banky, privítal nás rakúsky bankár. Do piatich minút tehličky skončili v mojej aktovke. A navyše sme si potom s p.Kováčom pochutnali na výbornom viedenskom rezni. Tak som si to predstavoval, kľud v rodine a zlato doma.

O.L. Bratislava,

Boli sme dlhoročnými klientmi Prvej Stavebnej Sporiteľne. Páčil sa nám úrok 3% ročne, ktorý sme mali. V roku 2015 prišlo nemilé prekvapenie, sporiteľna znížila úrok na 1,85% ročne. Mali sme z toho zlý pocit a začali sme hľadať iné možnosti. Na internete sme natrafili na stránku p. Kováča. Už sme o tom od nášho suseda, podnikateľa, počuli. Nás oslovilo to, že investičné zlato je aj pre ľudí, ktorí majú aj menej peňazí. A navyše s eurom to vyzerá všelijako... Rozhodli sme sa, že zabezpečíme vnúčatám radšej sporenie v zlate, nech im po babke a dedkovi niečo cenné ostane.

P.Z. Bratislava,

Na pána Kováča mi dal kontakt môj finančný poradca. Kúpil som si zlato asi pred 10 rokmi. Spoločnosť, ktorá mi zlato predala už neexistuje. Chodil som od banky k banke s tehličkami zlata a všetci ma posielali preč. Žiadna banka nechcela odkúpiť zlato, keďže som nebol ich klientom.

P. Kováč, napriek tomu, že som nebol jeho klientom, mi zariadil odkúpenie zlata a mohol som synovi prispieť na kúpu bytu. pán Kováč, ďakujeme Vám !!!

J.Z. Skalica,

Pán Kováč nám urobil cenové porovnanie jednorázového nákupu zlata cez Wiener Privatbank a jednej z najväčších slovenských bank, Rakúšania boli lacnejší. A navyše sme si mohli zlato osobne prevziať a zobrať domov.

Odporúčame.

A.R. Prešov,

Narodili sa nám dvojičky a hľadali sme finančný produkt, na ktorý by sme im mohli dlhodobo sporiť. Mali sme negatívne vlastné skúsenosti s investičným životným poistením. Dostali sme naspäť výrazne menej ako sme tam vložili. O zlate sme počuli, a najskôr sme si mysleli, že je to len pre “horných desaťtisíc”. P. Kováč nám ukázal, že môžeme davať mesačne aj malé sumy peňazí a budovať si svoj rodinný zlatý poklad. Ďakujeme.

S.T. Senec,

Našla som na internete stránku p. Kováča: www.specialistanazlato.sk. Oslovilo ma to, že p. Kováč ponúka sprostredkovanie nákupu zlata v rakúskych bankách. Pracovala som v Rakúsku a s rakúskymi bankami mám len najlepšie skúsenosti.

Chcela som investovať do zlata, ale som nevedela ako. Bola som príjemne prekvapená rýchlosťou a profesionalitou riešenia p. Kováča.

P.R. Bratislava,

Pán Kováč mi pomohol sa zorientovať v oblasti investovania a ukázal mi , akým spôsobom je pre mňa vhodné dlhodobé sporenie.

Oslovil som ho preto, lebo štandardné bankové produkty na Slovensku ma nechránia proti možnej menovej reforme, znehodnocovaniu peňazí, avšak zlato áno. Som spokojný.

S.L. Trenčín,

Investujeme do zlata
5 tipov, ktoré by ste mali vedieť hneď teraz