Pridajte sa medzi niekoľko tisíc vyvolených Slovákov a investujte bez dane z výnosu.

Pridajte sa medzi niekoľko tisíc vyvolených Slovákov a investujte bez dane z výnosu.

Pozná to väčšina z vás.

Investovali ste do investičného fondu v banke, čísla vypadajú dobre a a vám je konečne na účet pripísaný určitý výnos. Teraz však príde tá nešťastná chvíľa a vy si uvedomíte, že ste nútení odviesť daň z výnosu.

Je však možné investovať a tejto nepríjemnej chvíľke sa vyhnúť?

Investícia bez dane výnosu, je to vôbec možné?

Áno, je to možné.

Pri investovaní do investičného zlata a následných výnosoch neplatíte žiadne dane. Zlato má dokonca tak jedinečné postavenie na poli investícií, že sa na neho nevzťahuje ani DPH.

Môžete ho teda mať uložené v banke, alebo doma, kde bude pre vás aj naďalej „pracovať“  a prinášať vám ďalšie výnosy oslobodené od akýchkoľvek daní.

Skombinujte vyššie spomenuté spolu s faktom, že na zlato sa nevzťahuje inflácia a jeho priemerné zhodnotenie sa pohybuje na úrovni približne 10 % ročne a získate pomerne dobre a optimisticky vyzerajúci investičný zámer.

Investujte bez dane z výnosu - vaše budúce ja sa vám poďakuje

Množstvo ľudí sa však stále nechá odradiť nedostatkom informácií, alebo naopak prebytkom dezinformácií z rôznych nedôveryhodných zdrojov.

Medzi najčastejšie dezinformácie vyskytujúce sa v prostredí širokej verejnosti patrí informácia o tom, že potrebujete mať veľa peňazí, aby ste mohli investovať do zlata.

Nie je to pravda.

Práve kvôli nedostatku relevantných informácií vznikol môj projekt špecialista na zlato, prostredníctvom ktorého pomáham záujemcom zorientovať sa trhu so zlatom a vyťažiť z neho čo najviac.

Ak sa rozhodnete využiť moje služby, svoju prvú tehličku si okrem priameho jednorázového nákupu môžete zaobstarať aj prostredníctvom malých splátok mesačne, povedzme vo výške 20 €.

Kontaktujte ma a zhodnoťte svoje financie rozumnejšie a bez rizika. Rozumní a predvídaví ľudia už tak učinili a neľutujú to.

Comments are closed.

Investujeme do zlata
5 tipov, ktoré by ste mali vedieť hneď teraz