Pre všetkých, ktorí ešte stále nevedia, ako jednoducho môžu investovať do zlata

Pre všetkých, ktorí ešte stále nevedia, ako jednoducho môžu investovať do zlata

V minulom článku Ako zabezpečiť naše deti som písal o rôznych finančných produktoch, do ktorých ľudia klasicky sporia pre svoje deti.

Dnes som mal však hovor s mojim známym, Peťom, a ten sa ma po pár minútach opýtal: „Možnosť investovania do zlata sa mi veľmi páči, ale Rudo, ako to vlastne funguje?“

Verím, že viacerí z vás ešte stále presne neviete, ako funguje investovanie do zlata.gold-513062_640

Práve preto som si dnes pre vás pripravil článok, v ktorom vám odpoviem na všetko, čo musíte vedieť ešte pred tým, ako sa do zlata rozhodnete investovať.

A na záver mám pre vás super novinku. Tešíte sa?  🙂

 

Investovanie do zlata vs. Sporenie do zlata

Mnoho ľudí je ešte stále (mylne) presvedčených, že investovanie do zlata je jednorázovou záležitosťou, keď máme doma pod matracom odložených 10 tisíc a viac...

Nie je to pravda.

Samozrejme, v prípade, že máte na účte v banke alebo aj doma nasporenú vyššiu čiastku peňazí, môžeme si spolu pohovoriť aj o jednorázovej investícii, ktorá vám bude dlhodobo uchovávať hodnotu vašich úspor.

Jednorázový nákup môžete uskutočniť už od 3000 eur a vaše zlato si môžete nechať v banke, alebo si ho vziať domov. Neváhajte sa na mňa obrátiť, veľmi rád vám poviem ako na  to.

zlate tehlyTeraz však budem hovoriť ku všetkým, čo doma pod matracom nemajú takúto a vyššiu sumu, no svoju budúcnosť si chcú zabezpečiť aj tak.

 

Chcem vám totiž bližšie opísať sporenie do zlata. Čo to znamená? 

Sporenie do zlata znamená, že si na našej spoločnej  konzultácii zvolíte cieľovú sumu, ktorú si chcete nasporiť. Svoju budúcnosť si chcete zabezpečiť, alebo nasporiť deťom napríklad 30 tisíc eur. (približne cena za jedno kilo zlata..)

Cieľová suma nie je ohraničená rokmi. To znamená, že si môžete sporiť aj od 20 eur mesačne. Ja však odporúčam 50 eur a viac. To je suma, ktorú klienti platia úplne v pohode a najčastejšie...

Čo mojich klientov zaujíma ďalej, aké sú tam "skryté" poplatky. My nie sme banka, ktorá žije s poplatkov. Čo si však musíme vysvetliť, je rozdiel medzi preddavkom a poplatkom...

 

Preddavok a poplatok nie je to isté

Veľmi rád by som vám vysvetlil rozdiel medzi preddavkom a poplatkom. Pri sporení do zlata zaplatíte 5% z cieľovej sumy, ktoré vám POSTUPNE  vrátime v podobe fyzického zlata na konci KAŽDÉHO roku. Pri dosporení Vami zvolenej cieľovej sumy sa Vám teda váš preddavok KOMPLETNE vráti v podobe zlata. To znamená, že to nie je poplatok, ale preddavok.

11036310_1516730121881021_3555732312043712576_nAk by sa stalo, že zlato chcete mať  trezorované v banke a nasporíte si menej ako 600 eur za rok (čo znamená priemerne si sporiť 50 eur mesačne), zaplatíte banke 1% z aktuálnej hodnoty zlata. V prípade, že si sporíte len 20 eur mesačne, je to približne 2,64 eura za rok. To je poplatok za prenájom trezora a poistenie.

Ak však budete potrebovať finančné prostriedky naspäť, jednoducho vyplníte žiadosť a do 5 dní Vám odkúpime  zlato naspäť za aktuálnu trhovú cenu  a prevedieme finančné prostriedky naspäť na váš účet. Bez poplatku.

 

Ak som na niečo náhodou zabudol, alebo vám napadla nejaká ďalšia otázka, neváhajte ma ihneď konktaktovať, napríklad aj cez FB.

Teraz sa však dostávame k tomu najlepšiemu :

 

Iba tento mesiac máte AKCIU 1+1 zmluva zdarma

unnamedAni dnes nemôžem nespomenúť špeciálnu možnosť, ktorú máte iba tento mesiac. Do
konca decembra totiž môžete uzatvoriť sporenia do zlata za úplne iných, super výhodných, podmienok pre Vás.

Čo znamená AKCIA  1+1 zmluva zdarma?

V rámci tejto špeciálnej AKCIE  uzatvoríme 2 zmluvy, a to nasledovne:

Prvá zmluva je na sporenie v cieľovej sume 30 tisíc eur, kde zaplatíte 5% preddavok. Ten vám podľa podmienok budme postupne vracať vo forme fyzického zlata.

Druhá zmluva je na sporenie v cieľovej sume 30 tisíc eur, kde NEZAPLATÍTE  5 % preddavok. Avšak  aj napriek tomu DOSTANETE  od nás BONUS v hodnote 1500 Euro vo forme fyzického zlata.

Všetky ostatné podmienky platia pre obe zmluvy rovnako.

No nie je to skvelé?

A ešte mám pre vás jednu skvelú novinku...

 

Novinka, ktorú som vám sľúbil v úvode: Ušetrím čas vám a aj mne

Nový systém spoločnosti EPO Invest nám umožňuje uzatvárať zmluvu online. Čo to znamená?

V prípade, že vás možnosť sporenia do zlata zaujala, ale nebývate v Bratislave a okolí, môžeme si dohodnúť online kontaktovanie (skype) kde sa porozprávame o ostatných náležitostiach. Zároveň môžeme zmluvu spoločne vyplniť online. Takto viem ušetriť váš čas a zabezpečiť vám pri uzatváraní zmluvy pohodlie.

Predstavte si, že sa vôbec nemusíte so mnou stretnúť, všetky náležitosti vybavíme v pohodlí vášho domova a to všetko rýchlejšie ako pri obyčjanom stretnutí...

Ja sám som z tejto možnosti nadšený, no nie sú to len moje pozitívne pocity.

Aj jeden môj klient z Ružomberka bol nadmieru spokojný – za 2 minúty a 22 sekúnd sme mali online  spoločne uzatvorenú zmluvu. A podobných bolo viac .... (dokonca aj zo Švajčiarska 🙂

 

Nemusíte sa ani v online svete podobe ničoho báť, všetky úkony sú právne ošetrené a ja podrobnosti prejdem spoločne s vami.

Ak vás táto možnosť zaujala, no stále máte ďalšie otázky, vyplňte kontaktný formulár a ja sa s vami stretnem naživo, alebo online, aby sme sa spolu nezáväzne porozprávali o investovaní, či sporení do zlata. 

Comments are closed.

Investujeme do zlata
5 tipov, ktoré by ste mali vedieť hneď teraz