Kde je najbezpečnejšie kúpiť si investičné zlato?

Kde je najbezpečnejšie kúpiť si investičné zlato?

Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí myslia na svoju budúcnosť a rozhodli ste sa ochrániť svoje financie pred infláciou či bankami tým, že ste investovali, alebo rozmýšľate o investovaní do investičného zlata, je potrebné dávať si pozor a všetko dobre zvážiť.

Nebezpečenstvo nákupu falošného zlata je viac než reálne

V médiách sa totižto prednedávnom objavila informácia, že stovky ľudí a medzi nimi aj mediálne známe osobnosti, či športovci, prišli o svoje úspory práve pri nákupe falošného zlata v Nemecku. Poniektorí investovali čiastky v hodnote až takmer 200 000 eur. Možno spomenúť českého hokejistu Václava Nedorosta, pôsobiaceho v Slovane Bratislava, ktorého na to nahovoril dobrý kamarát z detstva.

„Ťažko povedať, či z toho niečo uvidím. Právnik mi povedal, že nedostaneme ani korunu. Peniaze by sa hodili, je to totiž veľká suma. Prísť skoro o päť miliónov korún (asi 185-tisíc eur) nie je príjemné, existenčné problémy mať však nebudem,“ povedal hokejista.

Daná nepríjemnosť sa určite stala množstvu ďalších ľudí, ktorí si nedávali pozor a do investovania sa vrhali bezhlavo, prípadne sa spoliehali na „dobrého známeho“, ako tomu bolo v prípade známeho hokejistu.

Kde kúpiť investičné zlato?

Stále platí, že pokiaľ chcete svoje finančné prostriedky zhodnotiť, alebo ochrániť prostredníctvom investovania do zlata, najdôveryhodnejší zdroj, na ktorý sa môžete obrátiť sú samotné banky.

Ak sa rozhodnete investovať do zlata a využiť moje služby, môžete si byť istý, že zlato, ktoré sa stane vašim majetkom, budú zlaté tehličky či mince vyrobené vo švajčiarskej zlievarní Argor-Heraeus so všetkými potrebnými certifikátmi, spolu so servisom pri nákupe, alebo predaji vášho zlata. Pre mnohých môže byť zaujímavý aj fakt, že spolupracujem aj s rakúskymi bankami, čiže vaše zlato môže byť dokonale strážené a kryté viacerými rakúskymi inštitúciami dohľadu.

Ako získať investičné zlato?

Investičné zlato si môžete zaobstarať buď jednorázovým nákupom, alebo si môžete založiť sporiaci program, prostredníctvom ktorých budete nakupovať zlato v minimálnych čiastkách (od 20€/mesiac)

Prečo teda nevziať situáciu do vlastných rúk a ochrániť svoje financie tou pravou hodnotou, ktorá je už tisíce rokov a ďalších minimálne tisíc určite bude - hodnotou zlata.

V prípade otázok ma čo najskôr kontaktujte TU, aby som vám zodpovedal všetky vaše podnety. 

Comments are closed.

Investujeme do zlata
5 tipov, ktoré by ste mali vedieť hneď teraz