Ako môžem získať investičné zlato na splátky?

Ako môžem získať investičné zlato na splátky?

Keď je reč o nákupe, alebo investovaní finančných prostriedkov do zlata, väčšine ľuďom sa vybavia vysoké finančné čiastky, investičný bankéri v oblekoch, alebo množstvo obmedzení a regulácií zo strany štátu. Investovanie do zlata je však dostupnejšie ako ste si mysleli.

Ako získať investičné zlato?

Investičné zlato je dostupné preto, že ho môžete získať aj na splátky, od 20 eur mesačne. Už po nasporení finančnej čiastky, ktorá zodpovedá 20 gramom zlata, si môžete zobrať domov vašu zlatú tehličku.

Len pre predstavu, je to investícia do zlata v sume približne 800 eur. Je len na vás, či si zlatú tehličku vezmete domov alebo necháte uskladnenú v trezore.

Aké sú ďalšie výhody uchovávania a zhodnocovania svojich financií prostredníctvom investičného zlata?

Pokiaľ sa na to pozeráme z hľadiska bezpečnosti, tak financie uložené v zlate, porážajú hotovosť či virtuálne peniaze na plnej čiare.

Pokým s hotovosťou a virtuálnymi peniazmi na účte banka pracuje a aktívne ich využíva vo svoj prospech (čím sa zvyšuje aj investičné riziko), zlato má charakter tzv. mimoriadneho majetku.

Čo to znamená?

Samotná banka, alebo ktokoľvek iný naň nemá žiaden dosah a patrí len vám. Aj v prípade krachu banky ste chránení zákonom a banka vám zlato fyzicky odovzdá a naďalej ste jeho výlučným vlastníkom.

Možno investovať do zlata bezpečne aj v zahraničí?

Dôležitou výhodou pre vás je fakt, že ak sa rozhodnete využiť služby certifikovaného obchodníka, zlato, ktoré získate, bude s istotou pravé a  s potrebnými certifikátmi.

Zaujímavosťou, ktorá taktiež stojí za zmienku je, že okrem slovenských bánk spolupracujem aj s tými rakúskymi, čiže ak máte záujem svoju investíciu držať v zahraničí, teda pod dohľadom zahraničných inštitúcií dohľadu, mohlo by to byť to pravé riešenie pre vás.

Prečo teda nevyužiť možnosť investovať rozumne a zaistiť si bezpečné zhodnotenie vašich financií a užívať si pokojný život bez zbytočného rizika?

Ak chcete získať viac informácií a následne investovať ako profesionáli, pokojne ma kontaktujte, určite sa dohodneme.

Comments are closed.

Investujeme do zlata
5 tipov, ktoré by ste mali vedieť hneď teraz